Black Friday a slevy až 100%

Výhodné zboží se dnes dá pořídit téměř na každém kroku. Zamysleli jste se ale někdy nad tím, k čemu vám všechno bude? Opravdu je nutné kupovat vše jen proto, že je to levné nebo jste to u někoho viděli?

Je velmi důležité rozmyslet se před každým bezhlavým nákupem, zdali daný artikl potřebujeme. Mnohdy se totiž náš životní prostor zaplňuje zbytečnými věcmi, které použijeme jen jednou a odložíme (o dalších důsledcích mimo naše peněženky se raději ani nezmiňuji).

Jak tedy ušetřit?

Místo abyste si kýženou věc impulzivně koupili, napište si ji jen do poznámky v notýsku nebo mobilu. Když se na ni po měsíci podíváte, určitě uvidíte, že jste se s nákupem neukvapili. Ušetříte 100% ceny i čas, potřebný k nakupování, skladování a vyhazování této věci 🙂

Něco jiného ale je, pokud jste si jistí, že produkt budete pravidelně využívat. V tom případě je lepší si připlatit za kvalitu. Když si spočítáte, kolik jste ušetřili za NEkoupené zbytečnosti, vyjde vás i kvalitní zboží levně.

Pokud nevyužijete kvalitní čelovku, nekupujte si ji a nebudete mít žádné výčitky. Jestli ji ale potřebujete, a poznámka v notýsku vás nabádá k její koupi, omezte nakupování všeho, co nepotřebujete, a rychle do toho.

U nás na eshopu černý pátek neslavíme. Pokud zde chcete uspořit, kroky zmíněné výše vám pomohou. Ať už u nás nakoupíte nebo ne, věnujte ušetřené peníze i na dobrou věc. Vždyť Vánoce jsou za rohem.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Zavřít Menu
×

Košík