Upozornění: nečtěte dál jestliže:

  • jste milionář a máte na pravidelné rozhazování za levné čelovky, které nevydrží
  • je vám lhostejná bezpečnost vaše i ostatních
  • jste spokojení, když ve tmě nic nevidíte

ZebraLight

V našich končinách ne úplně známá značka. Ostatně pracujeme na tom, aby to bylo brzy změněno. Věříme, že si ji také oblíbíte, stejně jako my.

Zebralight je texaská značka, která se zabývá výrobou všestranných čelovek a svítilen nejvyšší kvality. Svědčí o tom pochvalné recenze, kterých je plný internet. Čelovky jsou oblíbené nejen pro svůj výkon a výdrž, ale také pro originální design.

Do sortimentu výrobce také patří originální výkonné baterie.

ZebraLight
Logo značky ZebraLight

V našem eshopu prodáváme momentálně nejvyšší čtvrtou řadu, abychom uspokojili požadavky těch nejnáročnějších zákazníků. Čtvrtá řada sestává z 12 čelovek. Vizuálně jsou sice stejné, ale jednotlivé druhy se mimo jiné liší v barvě a teplotě světla. Více v článku Jak se vyznat v čelovkách ZebraLight.

Každá čelovka má tři základní režimy + režim blikání. K tomu si jednotlivé režimy můžete dle libosti naprogramovat, aby Vám intenzita světla nejvíce vyhovovala. Více v článku Jak naprogramovat čelovku ZebraLight.

Samozřejmě koupit si čelovku této značky není nejlevnější záležitostí. Věříme ale, že se Vám to vyplatí. Vývoj těchto čelovek jde rychlým tempem nahoru a Vy si můžete být jisti, že Vás nikdy nezklamou.

Pro koho jsou čelovky vhodné? Uplatnění si najdou asi u každého, kdo si rád potrpí na kvalitu (nejen) při těchto aktivitách:

  • Běhání, cyklistika, lyžování a další sporty
  • Turistika a kempování
  • Speleologie
  • Rybaření a myslivost

No řekněte – nebyla by škoda, kdyby tyto čelovky nebyly dostupné i pro Vás?

Zavřít Menu
×

Košík